На Харківщині оголосили безстрокові шкільні канікули

Останній Бастіон

З наступного понеділка, 18 жовтня, всіх учнів середніх загальноосвітніх шкіл Харкова й області дочасно відправлять на осінні канікули. Відповідне рішення ухвалили на засіданні регіональної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомила пресслужба Харківської ОДА.

При цьому кінцевої дати шкільних канікул до тепер не вказано; головна ж причина такого кроку чиновників – зростання кількості нових випадків зараження коронавірусом.

За інформацією з відкритих джерел, станом на 11 жовтня діагноз COVID-19 в області підтверджено у 1419 осіб, 917 з яких – у жителів Харкова.

«Дійсно, є ситуація напружена, але останніми днями є певні показники, які дозволяють поки що уникнути введення "червоної" зони. Область залишається "помаранчевою". Виходячи з того, що моніторинг відбувається щоденно по всій ситуації, яка є на території регіону», – прокоментував ситуацію заступник голови Харківської ОДА Михайло Черняк.

Варто зауважити, що Харківщина на сьогодні є лідером серед решти регіонів за новими випадками коронавірусу: у цілому за добу понад 1700 хворих, половина з них потребує невідкладної шпиталізації.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", 61,8% працівників освіти Полтавщини пройшли повний цикл вакцинації.