Карантин у Львові: Садовий анонсує обов’язковість COVID-сертифікатів для відвідувачів кафе

032.ua

Ситуація із захворюваністю у місті залишається невтішною.

Міський голова Львова Андрій Садовий 11 жовтня розповів про те, які обмеження для бізнесу готують у місті найближчим часом у зв’язку з погіршенням COVID-статистики. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

За словами мера Львова, працівники закладів торгівлі та харчування обов’язково мають бути вакциновані. При цьому він додав, що місто плавно підходить до такої норми: відвідувачі ресторанів та кафе мають мати COVID-сертифікат або довідку про негативний ПЛР-тест.

"Це не буде запроваджено у Львові в найближчі дні, бо рівень вакцинації значно менший, ніж в інших країнах. Станом на сьогодні десь третина населення нашого міста вже провакцинована", - зауважив Андрій Садовий, говорячи про вакцинацію відвідувачів.

Водночас він наголосив, що наступні рішення щодо бізнесу ухвалюватимуть 11-12 жовтня.

Як відомо, у п’ятницю, 8 жовтня, провели засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС і вирішили дещо посилити карантин у місті. Насамперед ухвалені рішення стосувалися переведення частини школярів на дистанційне навчання. Так, із 18 жовтня учні 5-11 класів на тиждень переходять на віддалене навчання. Далі школярів чекає ще тиждень осінніх канікул і вони відпочиватимуть до 31 жовтня. Що стосується 1-4 класів та дитячих садочків, обмеження їх не торкнеться і вони наразі працюватимуть у звичному режимі.

Також згідно із новими правилами карантину у місті, які погодила 8 жовтня комісія ТЕБ і НС, із 14 жовтня запрацює заборона на масові розважальні заходи. Виключення робитимуть лише для раніше анонсованих конференцій, де учасники будуть повністю вакцинованими або матимуть негативний ПЛР-тест.

Зауважимо, що комісія ТЕБ І НС у п’ятницю поки не погоджувала ніяких обмежень щодо роботи закладів громадського харчування, ТРЦ, кінотеатрів та ринків. Втім міський голова Львова Андрій Садовий анонсував, що вже незабаром для того, щоб потрапити у львівські кафе чи ТЦ відвідувачі мають бути вакцинованими або мати негативний ПЛР-тест. На 100% вакцинованими повинні бути і працівники. За його словами, рекомендації щодо роботи бізнесу наразі напрацьовують і відповідне рішення можуть ухвалити цього тижня під час наступного засідання міської комісії ТЕБ і НС.

Нагадаємо, через погіршення епідемситуації Львову загрожує "червона" зона карантину. Мер Львова Андрій Садовий 4 жовтня заявив, що місто фактично вже плавно у неї входить.

Фото на головній: hotel-edem.lviv.ua