Поліція Харківщини оштрафувала більш ніж 300 людей за відсутність масок

МедиаПорт

Минулого тижня, з 4 по 10 жовтня, в регіоні зупинили 326 порушників маскового режиму, повідомили у Головному управлінні Нацполіції в Харківській області.

«Громадяни перебували в громадських будинках, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок», — йдеться у повідомленні.

Поліцейські виписали їм штрафи за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП (порушення правил карантину). Мінімальна сума — 170 гривень.

Також за тиждень правоохоронці склали 12 адмінпротоколів за ч. 1 ст. 44-3: чотири — на підприємців, вісім — на громадян.

У поліції нагадують, що за порушення правил карантину та санітарних норм передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

За добу 10 жовтня працівники обласного управління Держпродспоживслужби разом з правоохоронцями перевірили 82 заклади: здебільшого ринки та магазини, а також кав’ярні та перукарню.

У 60 закладах зафіксували порушення:

на підлозі не було позначок дистанції, відвідувачі її не дотримувалися;

порушувався масковий режим;

не було ємностей для збору використаних масок;

відвідувачам не вимірювали температуру.

«За результатами проведених заходів надано 60 пропозицій про усунення порушень санітарного законодавства, складено 12 протоколів про порушення санітарних норм», — навели цифри у Держпродспоживслужбі.

Контроль за дотриманням карантинних заходів під час вихідних днів На території Харківської області та м. Харкова...

Опубликовано Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області Воскресенье, 10 октября 2021 г.

На Харківщині, яка нині перебуває у помаранчевій зоні, за допомогою поліції посилили контроль за дотриманням карантинних правил, проводять рейди у транспорті.