В Одесі вакцинувалася лише половина муніципалів, - заступниця мера

Новини.LIVE

В Одесі станом на 11 жовтня вакцинувалися проти коронавірусу лише 56% співробітників муніципалітету. Заступниця Одеського міського голови Світлана Бедрега оцінила показники, як погані.

Про це повідомила чиновниця під час апаратної наради.

Показники покращує Приморська адміністрація. Натомість погіршили їх Малиновська райадміністрація. Чиновниця порадила установам замовляти мобільні бригади в будні дні.

"Якщо не хочете витрачати час на вихідних, викликайте мобільні бригади в будні дні, зможете і самі вакцинуватися, і родичі. Всі запитують про місця в інфекційній лікарні, але вона не гумова. При цьому рівень вакцинації органів місцевого самоврядування - всього 56%", - зазначила Світлана Бедрега.

Новини про епідситуацію в Україні та світі

У МОЗ затвердили перелік організацій, представники яких мають обов’язково вакцинуватись від COVID–19. Наказ набере чинності через місяць з дня його публікації.

Нещодавно МОЗ відреагувало на підробку COVID-сертифікатів. Керівникам доручили відсторонити від посад причетних до таких "афер". Втім, у соцмережах з'являється все більше оголошень про те, що можна придбати такий сертифікат.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE Odesa.