AstraZeneca повідомила про успішні випробування ліків від COVID-19

mind

Експериментальний коктейль з антитіл допомагає тяжким пацієнтам, але його ще не схвалили регуляторні органи США

Американська фармкомпанія AstraZeneca вимагає екстреного дозволу від регуляторних органів США на використання нового препарату для профілактики коронавірусу. Про це пише Reuters.

Компанія стверджує, що її експериментальний коктейль з антитіл проти COVID-19 допомагає пацієнтам при тяжкому перебігу хвороби.

Як заявив у понеділок британський виробник ліків, препарат допомагає полегшити тяжкі симптоми захворювання або навіть запобігти смерті у госпіталізованих пацієнтів. Компанія запевняє, що препарат працює навіть на пізніх стадіях.

Препарат під назвою AZD7442 знизив ризик розвитку важкого COVID-19 або смерті на 50% у пацієнтів, які мали симптоми впродовж семи днів або менше, а це відповідає головній меті дослідження, яке завершила компанія.

«Використання нашого препарату допоможе зменшити прогресування важкої хвороби. Захист від хвороби триватиме більш ніж шість місяців. Компанія незабаром обговорить ці дані з органами охорони здоров'я», – сказала Мене Пангалос, виконавчий віце-президент відділу досліджень та досліджень біофармацевтичних препаратів компанії AstraZeneca.

Раніше повідомлялося, що ефективність вакцини Pfizer удвічі падає через півроку.