На дистанційному навчанні перебувають 7% шкіл країни

Освіта.UA

Більшість зі шкіл перебувають на порозі відновлення очного навчального процесу. Сьогодні на дистанційному навчанні через відсутність достатньої кількості вакцинованих працівників у колективі перебуває 7% українських шкіл.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, коментуючи перебіг вакацинальної кампанії серед освітян.

За його словами, ще на початку жовтня таких шкіл було вдвічі більше.

" Стосовно дистанційної форми навчання. Станом на 1 жовтня через відсутність достатньої кількості вакцинованих працівників майже 15% українських шкіл працювали в он-лайн режимі. Сьогодні таких лишилося 7%. Й більшість з них перебувають буквально на порозі відновлення очного навчального процесу " , – зазначив міністр.

Окрім того, він висловив вдячність освітянам країни та сподівання, що невдовзі усі школи країни зможуть працювати у звичному режимі.

" Висловлюю свою повагу та вдячність великому освітянському колективу країни, який попри всі складнощі демонструє надзвичайну відповідальність та згуртованість. Маємо надію, що темпи вакцинації не будуть знижуватися, і невдовзі не залишиться жодного навчального закладу, який би не міг продовжувати навчання дітей у звичному режимі " , – наголосив Шкарлет.

Як відомо, Міністерством охорони здоров'я виданий наказ про віднесення освітян до переліку працівників, які підлягають обов'язковому щепленню від COVID-19.

У Міністерстві охорони здоров'я стверджують , що невакцинованих педагогів незабаром будуть відстороняти від роботи.