У Вінниці кожен п'ятий пройшов повний курс вакцинації від коронавірусу

depo.ua

У Вінниці кожен п'ятий житель пройшов повний курс вакцинації проти COVID-19. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінницьку міську раду.

Станом на сьогоднішній день у Вінниці від коронавірусу найбільше щеплених містян працездатного віку: люди від 20-39 років - 28,9%, 40-49 років - 21,3%, 50-59 – 20,1%. Однак серед населення віком 18-20 років лише 2,35% імунізованих. Також 2,7% вакцинованих серед тих, кому більше 80 років, та 24,7% віком від 60 до 79 років.

"Далі зволікати зі щепленням просто небезпечно. Вкотре наголошую, що лише вакцинація може вберегти від важкого чи смертельного перебігу гострої коронавірусної хвороби. Сьогодні Вінниця ще перебуває у "жовтій" карантинній зоні , але ми всі бачимо тенденцію по країні - приріст захворюваності за останній тиждень в нашій державі складає 15,2%. Більшість госпіталізованих були невакциновані, або люди, які отримали лише одну дозу препарату", - розповів директор департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Олександр Шиш.

Найбільше вакцинованих у Вінниці - це жінки, загальний відсоток яких становить 55%. Серед померлих від коронавірусу у громаді переважно чоловіки - 51%.

Нагадаємо, майже 70% вінницьких освітян отримали щеплення від коронавірусу.