Перебувати у кафе та ресторанах зможуть тільки вакциновані – як Кабмін планує посилити карантин

UNN

Кабінет міністрів планує посилити карантин в Україні і дозволити користуватися транспортом для міжобласного сполучення та відвідувати заклади харчування лише тим, хто вакцинувався. Це обговорили під час селекторної наради з питань протидії пандемії COVID-19, що відбулася під головуванням президента України Володимира Зеленського, передає УНН.

Цитата

“На нараді Главі держави доповіли про те, що обговорюється можливість внести зміни до постанови Кабінету Міністрів про спеціальні заходи щодо протидії поширенню COVID-19. Серед обговорюваних змін, зокрема, можливість перебування в закладах харчування лише за наявності сертифіката про вакцинацію. Це ж стосуватиметься й користування залізничним, автобусним та авіаційним транспортом для міжобласного сполучення”, — йдеться в повідомленні.

Деталі

Зокрема, під час наради, Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко зауважив, що наразі серед госпіталізованих з COVID-19 близько 97% — невакциновані.

Доповнення

В Україні зафіксовано вже 2,55 млн випадків коронавірусної хвороби COVID-19, приріст за добу, 10 жовтня, — понад 8,8 тисячі, зменшення проти показника днем раніше, традиційне на вихідних. Госпіталізовано за добу при цьому понад 2,6 тисячі осіб, що менше, ніж напередодні.