На Закарпатті розгорнули понад сотню додаткових COVID-ліжок

Укрінформ

Про це повідомляють на сайті Закарпатської ОДА, передає Укрінформ.

“На Закарпатті оновили перелік ліжкового фонду для лікування хворих на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом. Для того, аби пацієнти з важким перебігом могли отримувати медичну допомогу, додаткові 100 ліжкомісць розгорнули ще в одному закладі охорони здоров'я резервної хвилі” - йдеться в повідомленні.

Як повідомляють в Закарпатській ОДА, раніше таких медичних осередків в області було дев'ять, тепер перелік медзакладів, куди госпіталізують хворих на COVID-19, поповнила Ужгородська районна клінічна лікарня.

За словами заступника голови Закарпатської ОДА Ігоря Шинкарюка, зараз у закладах охорони здоров'я Закарпаття розгорнуто 1050 ліжок для госпіталізації пацієнтів з COVID-19, із них 103 – інтенсивної/реанімаційної терапії.

З початку пандемії на Закарпатті лабоарторно підтверджено 64954 випадки COVID-19, з яких 41 - за минулу добу. Відсоток завантаженості ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підозрілим/підтвердженим випадком COVID-19, складає 43%.

Загалом в Україні зареєстровано 8 832 нові підтверджені випадки коронавірусної хвороби COVID-19 за минулу добу.