За добу на Калущині зафіксували 5 випадків коронавірусу, у лікарні — 122 інфікованих

Вікна

Станом на 12 жовтня 124 хворих із пневмонією перебувають у стаціонарних медичних закладах Калуської громади (-7 за добу). У 122-ох підтверджений діагноз коронавірусної інфекції (-6). Іногородніх — 54 (+5).

За отриманою інформацією від медичних закладів Калуської громади і району, на території міста і сіл колишнього Калуського району зареєстровано 5768 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби.

За минулу добу зафіксовано 5 нових випадків захворювання, тодія як за минулі три доби — 39, інформують "Вікна".

Загалом коронавірус лабораторно не підтвердили в 9689-ти осіб (+49 за добу). Відтак за вказаний період медзаклади Калущини отримали результати 54-х ПЛР-досліджень.

Станом на 12 жовтня очікують результатів аналізів 12 пацієнтів(-2 за добу).

За увесь період зареєстровано 15 469 підозр на коронавірусну хворобу (+52 за добу).

За минулу добу на Калущині не зафіксували летальних випадків від коронавірусу. А загалом у Калуській громаді з початку пандемії померли 243 осіб (з Калуша — 159). Востаннє три смерті від коронавірусу фіксували 6 жовтня.

Тим часом, як повідомила 11 жовтня заступниця міського голови Наталії Кінаш, захворюваність наростає: в реанімаційному відділенні є вісім пацієнтів : усі — невакциновані. Зафіксована ще одна смерть хворого в цьому відділенні — цей випадок поки що не потрапив до офіційної статистики.