COVID-19: у Новокаховській ОТГ за три дні кількість безсимптомних хворих збільшилась на 67 осіб

Online Нова Каховка

За останні три доби в Новокаховській ОТГ зафіксували 67 нових безсимптомних хворих на COVID-19. Станом на 12 жовтня у міській лікарні знаходиться 122 хворих на коронавірус та 35 – на пневмонію, повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 349 нових захворювань, з них 18 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 14 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 4 хворих, з них два чоловіка, що мешкають в Дніпрянах та Тополівці і 2 жительки Нової Каховки. Стан хворих середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 4 хворих з територіальних громад Бериславського та Каховського районів.

До терапевтичного відділення госпіталізували 5 хворих на пневмонію.

Вчора в інфекційному відділені померла 66-річна хвора на коронавірус жителька Берислава.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 6 людей, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 3 людини, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1395 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 12 жовтня на обліку перебуває 72 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1230 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!

Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!