Росія викрала формулу вакцини AstraZeneca і на її основі створила "Спутнік V", - The Sun

Воля народу

У російській вакцині використовується технологія, аналогічна розробленій в Оксфорді

Британський таблоїд The Sun (https://www.thesun.co.uk/news/16381674/russia-stole-formula-oxfords-covid-jab/) опублікував статтю, в якій стверджується, що формула російської вакцини від коронавірусу "Спутнік V" була викрадена (https://s.mind.ua/img/forall/a/202321/24.jpg?1633971830)російськими шпигунами з Оксфорда.

Як наголошується в публікації, аналогічна формула використовується для створення вакцини Oxford/AstraZeneca.

Автори публікації стверджують, що служба безпеки Оксфорда має докази цієї версії.

"Служба безпеки стверджує, що у них є докази того, що життєво важливі дані були викрадені у фармацевтичної фірми AstraZeneca, включаючи розробку вакцини від Covid. У російській вакцині Sputnik використовується технологія, аналогічна розробленій в Оксфорді вакцині. Тепер служби безпеки впевнені, що її скопіювали. Очевидно, що дані були викрадені іноземним агентом", – пише The Sun.

Депутат від торі Боб Сілі, експерт з російських відносин, сказав: «Я думаю, нам потрібно серйозно поставитися до російського і китайського шпигунства. Чи то крадіжка вакцини AstraZeneca, чи організований щодо нас шантаж через енергоносії з боку цих авторитарних і тоталітарних режимів, нам потрібно бути розумнішими з ними».

«Ми живемо в світі, де існує державна діяльність, спрямована на промислове і економічне шпигунство», – зазначив міністр внутрішніх справ Деміан Хіндс.

У Кремлі назвали публікацію в The Sun «антинауковою» вигадкою. Даунінг-стріт від коментарів відмовилася.

Нагадаємо, в російської вакцини «Спутнік V» виявилася найбільша кількість побічних ефектів.

Інф.: mind.ua (https://mind.ua/news/20232124-the-sun-rosiya-vikrala-formulu-vakcini-astrazeneca-i-na-yiyi-osnovi-stvorila-sputnik-v)