У Харкові дві лікарні тимчасово перестали приймати пацієнтів з COVID-19

NTA

У Харкові дві лікарні 8 та 18 тимчасово припинили приймання пацієнтів з COVID-19, оскільки вщент заповнені пацієнтами

Про цеповідомляє Kharkow Today.

Як повідомила заступниця харківського міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, у Харкові госпітальна база для прийому хворих на коронавірус станом на 12 жовтня налічує 1 500 ліжок.

“З того моменту, як ми відкрили 18 лікарню (о 22:00 в неділю), а 8 лікарню відкрили о 10:00 вчора, за цей час в 18 лікарню надійшло 87 осіб, в 8 лікарню – 70 осіб. Ми прийняли 157 осіб. Ми всіх взяли, у нас є концентратори, надали необхідну медичну допомогу і поки що зупинилися для того, щоб розібрати цей масив. Ви ж розумієте, що людьми потрібно займатися, надати необхідні призначення і все, що необхідно для лікування “, – повідомила Світлана Горбунова-Рубан.

Наразі хворих з COVID-19 приймають лікарні: 13, 17, 25 і 2-й пологовий будинок ім. Гельферіха.

Нагадаємо, що у Харкові COVID-19 не відступає, місто на межі локдауну. Влада попереджає місцевих жителів про можливе посилення карантину, зокрема про закриття транспорту та підприємств. Також у Харкові обласний госпіталь ветеранів війни, відкритий під COVID-19 увечері 4 жовтня, за добу прийняв більше 100 пацієнтів і наразі призупинив прийом нових хворих.

Також у Харківській області через стрімке поширення COVID-19 ввели “помаранчеву” зону, а школярів відправлять на канікули з 18 жовтня.