У навчальних закладах Волині 16 спалахів COVID-19

UA: Cуспільне мовлення

З початку вересня зареєстрували понад 20 спалахів коронавірусу у навчальних закладах Волині. Нині активними залишаються 16, — розповіла під час брифінгу щодо епідситуації в області головна державна санітарна лікарка Наталія Янко.

Спалахи коронавірусу зареєстровані у навчальних закладах усіх районів області.

У Луцькому районі у п'яти закладах:

У волинському обласному дитячому будинку дитини у Луцьку, Ківерцівському фаховому медколеджі, Княгининівському ліцеї, дитсадку №3 у Луцьку, дитсадку № 19 у Луцьку.У Володимир-Волинському районі у трьох закладах:

в одному з ДНЗ у Нововолинську, у ліцеї Нововолинська, в ліцей в Іваничах.П'ять спалахів у Камінь-Каширському районі:

у школі села Видерта, у школі села Грудки, у школі села Полиці, у школі села Черче, у Камені-Каширському ліцеї №2.Три спалахи COVID-19 у Ковельському районі:

у школу селища Турійськ, у дитсадку селища Турійськ, у Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою.Для того, щоб не допустити поширення коронавірусу, — каже Наталія Янко, — необхідно здобути колективний імунітет. Для цього потрібно провакцинувати мінімум 80% населення Волині.

Станом на 12 жовтня провакциновано 250 тисяч волинян. Зі слів Наталії Янко, це становить 19% від загальної кількості населення, ці люди отримали першу дозу вакцини, повністю провакцинованих волинян двома дозами - 14%.

Зі слів заступниці начальниці управління освіти та науки Волині Тетяни Соломіної, нині в області на дистанційному навчанні перебуває 77 навчальних закладів. Рівень вакцинації працівників становить 76%.

Що відомо 12 жовтня епідеміологи повідомили про 15 смертей та 332 підтверджених випадків коронавірусної хвороби. Станом на 10 жовтня 16 областей України та Волинь відповідають показникам "помаранчевої" зони за динамікою поширення COVID-19. Волинь потрапила до "помаранчевої" зони, бо перевищені показники за рівнем захворюваності та госпіталізації населення. В області діють правила "жовтої" зони додаткові обмеження не вводять. Наприкінці вересня 17 дітей з обласного будинку дитини у Луцьку перебували у лікарні з діагнозом COVID-19. З 5 жовтня на двотижневий карантин закрили дитсадок № 19 у Луцьку. У ньому захворіли шість працівників і одна дитина.