Практично всі хворі, що перебувають на лікуванні в медзакладах Тернополя, мають важкий перебіг COVID-19

depo.ua

У Тернопільській міськраді провели чергове засідання міського оперативного штабу, під час якого проаналізували стан захворюваності на COVID-19 у Тернопільській міській ОТГ та розглянули можливість введення додаткових карантинних обмежень.

Про це інформує пресслужба ТМР, передає Depo.Тернопіль.

Актуальні дані щодо епідеміологічної ситуації у громади та заповненості ліжко-місць у медичних закладів міста надав очільник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Василь Даньчак, зазначивши, що станом на ранок 12 жовтня на території Тернопільської громади зафіксовано 29 нових випадків COVID-19, 26 з яких – серед дітей.

"На даний час практично усі пацієнти, як перебувають на стаціонарному лікуванні в тернопільських лікарнях, є у важкому стані. Станом на 12 жовтня в закладах охорони здоров’я перебуває 250 хворих на коронавірус, 133 з них – жителі Тернопільської громади та 117- з області. На амбулаторному лікуванні знаходиться 394 особи з підтвердженим діагнозом COVID-19, на самоізоляції – 1056 громадян. За попередню добу одужало 20 осіб", – повідомив Василь Даньчак.

За інформацією штабу, хворі, що лікуються стаціонарно, майже всі у важкому стані, 11 з них підключені до апаратів ШВЛ. Також Даньчак відзначив, що рівень захворюваності у Тернополі наближається до аналогічного рівня 2020 року.

Нагадаємо, Кабмін ухвалив нові обмеження на пересування громадським транспортом.