Одещина може потрапити до "червоної" зони за кілька днів — ОДА

UA: Cуспільне мовлення

За кілька днів Одещина може потрапити у червону карантинну зону. Також із 21 жовтня в Одеській області діятимуть додаткові правила пересування міжобласними автобусами, поїздами та іншим транспортом. Про таке розповіла директорка Департаменту охорони здоров'я Одеської ОДА Наталія Одарій-Захар'єва.

За словами чиновниці, у разі потрапляння області у червону зону, на Одещині введуть локдаун:

"На сьогодні завантаженість ліжок 72%. Це говорить про те, що ще буквально 1-2 доби й ми увійдемо до "червоної" зони. І повірте, в "червоній" зоні буде повний локдаун".

Наталія Одарій-Захар'єва зазначила, з 21 жовтня в Одеській області діятимуть додаткові правила пересування міжобласними автобусами, поїздами та іншим транспортом. Тоді перевозити будуть лише вакцинованих людей, які матимуть COVID-сертифікат або електронне підтвердження щеплення однією або двома дозами, а також результати ПЛР-тесту чи довідку про те, що людина одужала від коронавірусу.

"Нові правила перевезення - це вимушений крок, щоб зберегти життя та здоров'я громадян. Тому наявність у водіїв та пасажирів документів, які підтверджують їх безпечність, — є необхідною умовою для регулярних та нерегулярних перевезень у будь-якому виді транспорту" — повідомила директорка департаменту.

За дотриманням правил слідкуватимуть правоохоронці, — розказав виконувач обов'язків заступника начальника ГУНП в Одеській області Олександр Гостіщев.