Білоруські турфірми організували тури на вакцинацію у Львів

UA.NEWS

У Білорусі, де можна отримати щеплення лише російськими або китайськими вакцинами, турфірми пропонують спеціальні вакцинаційні тури в інші країни.

Як повідомляє Союз туристичних організацій Білорусі, серед росіян вже стали популярними вакцинаційні тури в Сербію і Хорватію, тепер схожі пропозиції з’явилися і в Білорусі. На даний момент на білоруському ринку з'явилися пропозиції здійснити вояж на батьківщину Дракули в Румунію, або - на Львівщину, і попутно зробити щеплення. Вартість туру «Таємниці Трансільванії» становить 290 євро плюс 90 білоруських рублів. (Фірма обіцяє щеплення однокомпонентним «Джонсоном» в Бухаресті). Тур до Львова коштує 85 євро плюс 50 рублів. (Вакцинація - препаратом «Пфайзер»). На яких підставах будуть вакцинувати у Львові білоруських туристів, і чи є таке щеплення взагалі легальним, не уточнюється. МОЗ повідомляв, що вакцинуватися в Україні можуть іноземці, які мають посвідку на проживання, та особи зі статусом біженця.

Раніше Білорусь запровадила безвізовий режим для громадян 73 країн. Вони зможуть вакцинуватися проти коронавірусу на платній основі.