У Єгипті змінилися правила для туристів: подробиці

Экономические новости

Днями українські туристи, які вирушають на відпочинок до Єгипту, зіткнулися з ситуацією, що на борт пропускають тільки з роздрукованим сертифікатом про вакцинацію з QR-кодом, а показати його в телефоні виявилося недостатньо. Про це інформують Економічні Новини з посиланням на РБК Україна.

Про такі нововведення повідомили турагенти в соцмережах. Зазначається, ще нещодавно туристам було достатньо показати одночасно роздрукований сертифікат від сімейного лікаря та електронний варіант з QR-кодом у додатку "Дія". Але вже кілька днів пасажирам відмовляють у посадці з таким набором документів.

"У моїх туристів не прийняли сертифікат від лікаря сьогодні, вимагали роздрукований з порталу. Авіакомпанія МАУ. До сьогоднішнього дня спокійно приймали від лікаря, плюс-QR-код в "Діі", - пише одна з турагентів в Telegram-каналі "ТурСовет".

Відзначається, що летіти до Єгипту можна, маючи на руках роздрукований сертифікат вакцинації з QR-кодом і одночасно його електронну версію в телефоні. Роздруковувати документи для поїздки в Єгипет потрібно було і раніше, а вимога QR-коду на документах - вже не проблема, розповідає в коментарі РБК-Україна фахівець з підбору турів Сергій Вікарчук.