Пробуксовка: На Хмельниччині люди перестали вакцинуватися

depo.ua

Хмельниччина за показниками вже впритул наблизилася до червоної зони обмежень та вже завтра можуть бути запроваджені відповідні обмеження. По показниках область станом на завтра, 13 жовтня, три дні поспіль буде перевищувати три показники для переходу у червону зону епідобмежень. Відразу після засідання державної комісії ТЕБ і НС може відбутися перехід в червону зону.

Про це сьогодні повідомив заступник голови Хмельницької ОДА Сергій Ткачук на брифінгу, передає Depo.Хмельницький.

За словами посадовця, на поточний тиждень в області здійснено понад 407 тис. щеплень від COVID-19. Однак, динаміка проведення вакцинації населення демонструє, що протягом останніх двох тижнів темп здійснення щеплень знизився на 5%.

"До уваги свідомого населення, громадськості та бізнесу, обласна влада підтримує повне функціонування усіх сфер діяльності регіону. Однак попри негативну тенденцію захворюваності необхідно інтенсивніше виконувати рекомендації щодо збереження здоров’я від COVID-19, а саме вакцинуватись, - наголосив Ткачук, - На сьогодні Хмельниччина забезпечена кваліфікованими медичними бригадами, що здійснюють якісне проведення щеплень з виїздом у регіони області, а також має достатню кількість вакцин від різних виробників, таких як Pfizer-BioNTech, AstraZeneca, Sinovac Biotech та Moderna."

Уже зараз функціонує 16 лікарень, що надають допомогу хворим на COVID-19 та розгорнуто понад 2000 "ковідних" ліжок, з яких 55% зайняті хворими та особами з підозрою на COVID-19.

Нагадаємо, більше тисячі жителів Хмельниччини лікуються від COVID-19 стаціонарно.