Президент Філіппін запропонував вакцинувати проти COVID-19 людей уві сні

UA: Cуспільне мовлення

Президент Філіппін Родріго Дутерте запропонував вакцинувати уві сні людей, які відмовляються від щеплень проти коронавірусу.

"Пошукайте їх у своєму селі, підемо туди, поки вони сплять, і зробимо їм ін'єкції уві сні. Якщо вони не хочуть, підемо до них додому і зробимо ін'єкцію вночі. Я зроблю це, я очолю ініціативу", — заявив Дутерте, передає CNN.

При цьому, як заявляв державний департамент країни з охорони здоров'я, вакцинація на Філіппінах є необов'язковою, а сам Дутерте визнав, що країни не вистачає вакцин, оскільки влада провалила організацію відповідної кампанії.

Масова вакцинація населення від коронавірусу на Філіппінах стартувала 1 березня 2021 року. Станом на 10 жовтня понад 23,1 мільйона філіппінців були повністю вакциновані, близько 26,4 мільйона осіб отримали першу дозу.

Що відомо Стратегічна консультативна група експертів по імунізації Всесвітньої організації охорони здоров'я рекомендувала отримувати додаткову дозу будь-якої вакцини проти коронавірусу людям з ослабленим імунітетом. Читайте також

"Україна досягла тригеру для початку локдауну". Інфекціоніст про нову хвилю COVID-19 і карантин

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!Станом на 10 жовтня понад 23,1 мільйона філіппінців були повністю вакциновані проти COVID-19, тоді як близько 26,4 мільйона осіб отримали першу дозу