Moderna відмовилася ділитися рецептом своєї вакцини від COVID-19 зі світом на прохання ВООЗ

UaInfo

Керівники компанії дійшли висновку, що розширення власного виробництва компанії - це найкращий спосіб збільшити глобальні поставки по всьому світу.

Компанія Moderna не поділиться рецептом вакцини від коронавірусу зі світом, натомість планує розширити виробництво і доставити мільярди додаткових доз в 2022 році. Про це заявив голова компанії Нубар Афеян, повідомляє Associated Press, інформує UAINFO.org.

"Протягом наступних шести-дев'яти місяців найбільш надійним і ефективним способом виробництва високоякісних вакцин буде їхнє виробництво", - сказав Афеян.

Читайте також: Вакцинация на 90% сокращает вероятность госпитализации и смерти при заражении COVID-19 – масштабное исследование

За його словами, Moderna перейшла від нульового виробництва до 1 мільярда доз менш ніж за рік, тому збільшення виробництва під силу компанії. "Ми думаємо, що зможемо вирости з 1 до 3 мільярдів в 2022 році", - сказав Афеян, нагадавши, що компанія надала значну кількість вакцин біднішим країнам, в основному завдяки своїй роботі з урядом США.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube