В Україні збільшать перелік професій, працівникам яких необхідно вакцинуватися від COVID-19

Вголос

Про це заявив керівник департаменту охорони здоров’я Львівської облласної держадміністрації Орест Чемерис. Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Зокрема, вже зовсім скоро обов’язку вакцинацію можуть ввести для водіїв громадського транспорту, працівників комунальних установ та соціальної сфери.

Share to facebook

Share to twitter

Share to telegram

Share to viber

Йдеться про осіб, які мають найбільший ризик захворіти на COVID-19, оскільки контактують з великою кількістю людей.

Варто зазначити, що 8 жовтня Міністерство охорони здоров’я оприлюднило наказ із працівниками, які мають обов’язково щепитися від коронавірусу.

До переліку внесли працівників органів державної влади та закладів освіти. Наказ набере чинності рівно через місяць після публікування. Після цього керівники установ отримають підстави для того, щоб відсторонити від роботи невакцинованих працівників. Їх заробітна плата в такому випадку не збережеться.

Як писав «Вголос», вже найближчими днями Львівська область може потрапити в «червону» зону епідемічної небезпеки. Ситуація з поширенням недуги погіршується кожного дня.

Також ми повідомляли, що на Львівщині оголосили надзвичайну ситуацію. Початок опалювального сезону в бюджетних установах під загрозою зриву.