Тисячі невакцинованих учителів Нью-Йорка знаходяться у неоплачуваній відпустці (ВІДЕО)

Велика Епоха

Тисячі невакцинованих вчителів Нью-Йорка відправлені в неоплачувану відпустку після вступу в силу загальноміського мандата, повідомляє Об'єднана федерація вчителів.

Близько 97% вчителів та інших працівників шкіл зробили щеплення, підтвердив президент Об'єднаної федерації вчителів Майкл Малгрю на прес-конференції 4 жовтня.

Станом на понеділок, у школах міста було відсутнє «менше 4 тис.» з приблизно 121 тис. працівників, що представляють Об'єднану федерацію вчителів, сказав Малгрю у відповідь на питання про те, скільки вчителів було знято з фонду оплати праці через не виконання вимоги міської адміністрації про обов'язкову вакцинацію. Він уточнив, всі, хто найближчим часом зробить щеплення, можуть негайно приступити до роботи.

Деякі з невакцинованих вчителів позбулися «засобів до існування», сказав Малгрю, в той же час вказуючи, що всі шкільні працівники повинні пройти вакцинацію. Малгрю також заявив, що стурбований браком співробітників служби безпеки шкіл і проблемами з кадрами. Зокрема, це стосується 75-го округу на Статен-Айленді.

Заняття відновилися у понеділок після того, як Нью-Йорк встановив крайній термін введення доз вакцини від COVID-19 вчителям ― 1 жовтня. Малгрю сказав, що в минулі вихідні щеплення зробили близько 1 тис. вчителів і шкільних працівників, таким чином, з понеділка вони знаходяться на заняттях.

«Всі дорослі в наших школах зараз вакциновані. Це буде правилом і на майбутнє. Цей захід ― заради безпеки дітей», ― сказав мер-демократ Білл де Блазіо на брифінгу в понеділок. «Вакциновано 95% штатних співробітників [Міністерства освіти], 96% вчителів, 99% директорів», ― додав він.

JUST IN: Crowd protest outside New York City Department of Education over vaccine mandate, chants 'the system is corrupt'pic.twitter.com/gA4bgU0a5K

— Insider Paper (@TheInsiderPaper) October 4, 2021

У понеділок, у Брукліні, перед будівлею Міністерства освіти зібралися численні вчителя з акцією протесту проти примусової вакцинації.

«Я вважаю, (вакцинація) ― це особистий вибір. Найсумніше те, що в минулому році нам сказали, як ми необхідні, а тепер ми ― просто ніщо», ― прокоментувала газеті New York Post одна вчителька спеціальної освіти Брукліна.

Минулого тижня канцлер міських шкіл Мейш Росс Портер заявила CNN, що не очікує, що цей мандат призведе до дефіциту вчителів та інших шкільних працівників.

«У нас більше вакцинованих, ніж невакцинованих підопічних. Наші вчителі та завідувачі працюють з директорами шкіл над розробкою планів, спрямованих на те, щоб наші учні отримували та продовжували отримувати належну освіту», ― сказала Портер.

Подібний мандат для вчителів і шкільного персоналу вступить в силу 15 жовтня в Лос-Анджелесі.

Група вчителів і шкільних працівників подала колективний позов проти загальноміського мандата з проханням до Верховного суду США втрутитися. Однак суддя Соня Сотомайор (Sonia Sotomayor) відхилила запит 1 жовтня.

Джерело: The Epoch Times