На Філіппінах хочуть вакцинувати незгодних з вакцинацією навесні

Судебно-юридическая газета

Президент Філіппін Родріго Дутерте вважає, що робити щеплення людям, які не наважуються вакцинуватися від коронавірусу, можна тоді, коли вони сплять, – пише Philstar.

«Давайте заліземо до них додому і зробимо щеплення, поки вони сплять», – запропонував Дутерте, заявивши про готовність очолити ініціативу.

Згідно з опитуванням Pulse Asia, опублікованим у липні, нерішучість у вакцинації та «антиксиксер» завжди були проблемою.

При цьому він нагадав людям, що, крім вакцинування, необхідно носити маску і дотримуватися соціальної дистанції, оскільки ці заходи допомагають стримувати поширення коронавірусу.

За словами президента Філіппін, повну вакцинацію на Філіппінах пройшли понад 23 млн осіб. Ще понад 26 млн із 110-мільйонного населення острівної країни отримали першу дозу препарату, пише Manila Bulletin.

11 жовтня на Філіппінах зареєстрували найнижчу кількість нових випадків зараження із 5 серпня - 8 292 нових хворих. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, за весь період у країні на COVID-19 захворіли 2,67 млн осіб, померли 39,6 тис.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що нещеплених не допустять до роботи та навчання: чому у Києві протестували, ВІДЕО.

Додамо, що Кабмін змінив правила пасажирських перевезень: вакцинація, COVID-сертифікат чи тест.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Youtube Право ТВ, щоб бути в курсі найважливіших подій.