У Києві продовжує погіршуватись ситуація в COVID-лікарнях: Більше 95% хворих не вакциновані

depo.ua

Понад 95% хворих не вакциновані. Про це повідомляє Depo.Київ, посилаючись на Телеграм-канал Віталія Кличка.

У Києві щодня госпіталізовують по 300 хворих на коронавірус пацієнтів. Станом на 13 жовтня відділення столичних ковідних лікарень заповнені на 47%.

Кличко розповів, що в одній Олександрівській лікарні, яка у Києві вважається опорною, кількість ковідних хворих щодня збільшується в середньому на пів сотні.

"Сьогодні на стаціонарному лікуванні в Києві, з підтвердженим діагнозом COVID-19, перебувають 1837 пацієнтів. 1297 з них - у важкому стані. 30 хворих підключені до апарату штучної вентиляції легень. Ще 155 пацієнтів - на неінвазивній штучній вентиляції легень. Кисневої підтримки потребують 1512 хворих", - розповів Кличко.

На додачу 195 людей сьогодні знаходяться на лікування на стаціонарі - у них підозра на ковід.

"Інфекціоністи підкреслюють, що понад 95% пацієнтів, які потрапляють у лікарню з коронавірусом, - нещеплені. До того ж у невакцинованих хворих частіше трапляються ускладнення внаслідок хвороби", - зазначив Кличко.

Нагадаємо, що начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Києві Олег Рубан заявив про погіршення у місті ситуації з поширенням коронавірусу. Проте посилювати карантин поки не планують.