Поліція влаштує рейди для контролю карантину: що та як перевірятимуть

Новини.LIVE

В Україні штам коронавірусу “Дельта” вже зафіксований в усіх областях. Через погіршення ситуації з пандемією правоохоронці влаштовуватимуть рейди для контролю карантинних норм.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

Рейди для контролю карантину в Україні

Так, за словами головного санітарного лікаря країна, важливий дієвий контроль за дотриманням маскового режиму, умовами перевезень, а також роботою закладів громадського харчування та розважальними закладами.

"Відтак необхідно напрацювати механізми, порядок взаємодії, враховуючи кількість санітарних лікарів, працівників Держспоживслужби та Національної поліції України, які будуть залучені у ці процеси. Крім того, ми маємо чітко розуміти відповідальних осіб", - заявив голова Нацполіції Ігор Клименко.

Хто є відповідальними особами:

керівники автотранспортних підприємств або фірм, які здійснюють перевезення громадян,

організатори спортивних заходів.

“Уряд, розуміючи, що бізнес, який платить громадянам заробітну плату та наповнює бюджет держави, має працювати, встановив можливість їхньої роботи навіть у "червоній" зоні. Обов’язковою умовою такої роботи є також підтвердження клієнтами та персоналом своєї COVID-безпечності”, - підкреслив Клименко.

На планшетах нацполіції вже встановили відповідні програми, які зчитуватимуть QR-код з міжнародних та внутрішніх сертифікатів про вакцинацію.

“Ми продовжимо роботу спільних рейдових груп співробітників Держпродспоживслужб та поліції щодо перевірки закладів громадського харчування, розважальних центрів, торгівельних центрів та магазинів", - сказала голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів Владислава Магалецька.

Інші новини про коронавірус в Україні:

У найближчі два тижні в Україні зросте кількість нових хворих на COVID-19. До кінця жовтня очікується понад 20 тисяч інфікованих коронавірусом за добу.

В Україні за добу 12 жовтня зафіксували 16 309 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. З них 1 588 дітей та 288 медпрацівників.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.