Як реагувати, якщо не вдається створити Covid-сертифікат у “Дії”

Вісті Черкащини

У Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що робити, якщо не виходить отримати Covid-сертифікат у застосунку “Дія”.

Якщо ваш статус “Немає даних про вас” після запиту на створення документа – спробуйте повторити запит через портал diia.gov.ua за допомогою електронного підпису для входу.

Якщо й на порталі немає даних, потрібно звернутися до сімейного лікаря або до лікаря, який робив щеплення. Лікар має перевірити такі дані:

1. ПІБ українською та англійською – як у паспортах.

2. Реєстраційний номер облікової картки платника податків, ІПН.

3. УНЗР – це унікальний номер запису в Єдиному демографічному реєстрі.

4. Дата народження – як у паспорті.

5. Актуальний номер телефону.

Якщо у вас є дитина до 18 років, переконайтеся, що в її картці пацієнта внесені її РНОКПП і УНЗР, а не ваші.

Попросіть лікаря перевірити, чи немає дублів вашого профілю в системі або збігів із профілем іншої людини.

Якщо ваш статус “Помилка при генерації сертифіката” після запиту на сертифікат – потрібно звернутися до сімейного лікаря або до лікаря, який робив щеплення, щоб перевірив дані.

Якщо ваш статус “На жаль, заява не підписана” – необхідно відновити пункт “Дія.Підпис”. Для цього потрібно увійти в мобільний застосунок або скористатися порталом “Дія”.

Якщо ваш статус “Сертифікат про вакцинацію недоступний” із таким текстом: “Ви зможете додати його лише після другого щеплення. Якщо ви вже його зробили, то зверніться до пункту вакцинації, щоб ваші дані внесли” – потрібно оновити застосунок і надіслати запит на генерацію сертифіката повторно.

Якщо ваш статус “Сертифікат про вакцинацію недоступний” із таким текстом “Ви щепилися не в Україні або дані про вакцинацію внесені не тим лікарем, який робив щеплення” – МОЗ поки не впровадила можливість отримувати сертифікат на щеплення, зроблене за кордоном.

Якщо ваш статус: “Номер партії вакцини помилковий” – необхідно звернутися до лікаря, який провів щеплення і вніс медичний запис про вакцинацію в електронну систему охорони здоров’я. Він має перевірити персональні дані.

Якщо ваш статус: “На жаль, сталася помилка” – зверніться до технічної підтримки порталу й застосунку “Дія”.

gazeta.ua

Запис Як реагувати, якщо не вдається створити Covid-сертифікат у “Дії” спершу з'явиться на Вісті Черкащини.