В КОДА пояснили, хто підлягає обов'язковій вакцинації

АСПІ

У Київській обласній державній адміністрації (КОДА) вимагають від працівників бюджетної сфери зробити щеплення від коронавірусу. Незгодним загрожують звільненням з роботи без збереження заробітної плати.

Обов'язкову вакцинацію підлягають співробітники органів виконавчої влади та місцевих адміністрацій, а також працівники сфери освіти. Про це йдеться в Telegram-каналі Київської ОДА.

Чиновникам і педагогам нагадали, що, згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я, обов'язкової вакцинації підлягають співробітники органів виконавчої влади та місцевих адміністрацій, а також працівники сфери освіти.

"Якщо за місяць вони щеплення не зроблять, їх будуть змушені відсторонити від роботи без збереження заробітної плати на період карантину", - йдеться в повідомленні.

Також, в ОДА зазначили, що в перелік професій, що підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19, Міністерство охорони здоров'я збирається включити працівників всіх державних установ, організацій та підприємств, соцпрацівників і працівників пошти.

Нагадаємо, що раніше глава МОЗ Віктор Ляшко розповідав, що Кабінет міністрів вирішив продовжити до 31 грудня загальнонаціональний карантин в Україні. Також ASPI news повідомляло, що Ляшко оголосив обов'язкову вакцинацію проти COVID-19 для чиновників і працівників освіти в Україні. Він вважає, що таким чином вдасться запобігти поширенню коронавірусної хвороби серед педагогів і школярів.