“Укрзалізниця” відкриє на вокзалах пункти експрес-тестування на коронавірус

UA|TV

"Укрзалізниця" веде переговори з найбільшими мережами лабораторій стосовно відкриття на вокзалах пунктів експрес-тестування на COVID-19. Такі пункти необхідні, зважаючи на низький рівень вакцинації українців.

Про це повідомляє UA з посиланням на брифінг в.о. члена правління "Укрзалізниці" Олександра Перцовського.

"Ми звернулись до найбільших лабораторій, щоб безпосередньо на вокзалах розгорнути пункти, які зможуть надавати послуги з експрес-тестування. Ведемо переговори, щоб це була мінімальна ціна для людей, які з якихось обставин не мають вакцини", – сказав він.

Перцовський додав, що в Україні низький рівень вакцинації, тому відкриття таких пунктів є нагальною необхідністю.

"На сьогоднішній день при посадці провідник перевіряє квиток та паспорт. До цього додасться документ з того переліку, який зазначено у постанові. Тобто поруч з паспортом наші провідники перевірятимуть наявність сертифікатів щеплення – для "жовтої" зони достатньо відмітки про отримання однієї дози, якщо "червона" зона – потрібен повний курс. Сертифікат може бути як паперовий, так і електронний. Якщо у пасажирів такого сертифікату немає, достатньо проходження ПЛР-тесту або антиген-тесту на ковід протягом 72 годин до початку подорожі", – розказав Перцовський.

Нагадаємо, з 15 жовтня Херсонська область перейде в "червону зону" карантину.