Чернівецька область має найбільшу смертність серед хворих на коронавірус

Чернівецька газета ЧАС

Зростання захворюваності на коронавірус зафіксували в усіх областях України, найбільш загрозлива ситуація в шести регіонах. Про це йдеться в доповіді вчених Національної академії наук України.

Найскладніша ситуація з точки зору доступності лікарень і показників смертності в Запорізькій, Одеській, Луганській, Чернівецькій, Житомирській та Харківській областях. У деяких областях кількість зайнятих ліжок вже перевищила максимуми обох попередніх хвиль.

Найвищі темпи госпіталізації спостерігаються в Житомирській, Сумській та Чернівецькій областях. Останній регіон межує з Румунією, де на даний момент захворюваність на коронавірус вища, ніж в Україні.

Крім того, в Чернівецькій і Луганській областях найбільша кількість летальних випадків в розрахунку на 100 тис. населення. Третю позицію за цим показником займає Донецька область, а далі розташовуються Запорізька, Одеська, Сумська та Харківська області.

У Києві захворюваність залишається істотно нижче, ніж в цілому по країні, враховуючи дані про інтенсивність госпіталізацій і виявлення захворюваності. Вчені відзначають, що число позитивних тестів росло несподівано швидко, що може свідчити про приховане зростання захворюваності. Досить швидко зростає і кількість смертей серед пацієнтів з коронавірусом.

В Україні стрімко зростає захворюваність на коронавірус. За минулу добу виявили 16 309 інфікованих, це один з найбільших показників за останні півроку. Найбільше з квітня і число смертей – 471 людина померла за минулу добу. 6462 пацієнта з коронавірусом одужали.