ВООЗ повідомила, на якому рівні смертність від COVID-19 у світі

Новини.LIVE

Нині смертність від COVID-19 знижується і знаходиться на низькому рівні за майже рік. Це характерно для більшості регіонів, окрім Європи.

Про це повідомляє сайт Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Поточний рівень смертності від COVID-19 у світі

Гендиректор ВООЗ Тедрос Аданом Гебрейесус заявив під час брифінгу, що кількість реєстрованих смертей від COVID-19 продовжує знижуватися і нині знаходиться на найнижчому рівні майже за рік.

"Кількість щотижня реєстрованих смертей від COVID-19 продовжує знижуватися і зараз знаходиться на найнижчому рівні майже за рік. Але це все ще неприйнятно високий рівень - майже 50 000 смертей на тиждень, а реальне число, безумовно, вище", - заявив гендиректор ВООЗ.

Гебрейесус уточнив, що смертність від COVID знижується у всіх регіонах, окрім Європи, адже там декілька країн стикаються з новою хвилею коронавірусу. Він додав, що досі смертність найвища там, де населення має найменше доступу до вакцин.

"І, звичайно ж, смертність найбільш висока в країнах і групах населення з найменшим доступом до вакцин. Як ви знаєте, 56 країн, які були фактично виключені з глобального ринку вакцин, не змогли досягти мети вакцинації 10% свого населення до кінця вересня - і більшість з них в Африці", - наголосив Гебрейесус.

Додамо, що на відміну від світової ситуації в Україні майже максимальні показники за весь час пандемії, зокрема, що стосується смертності від COVID-19.

Новини про коронавірус в Україні:

В Україні за добу 12 жовтня зафіксували 16 309 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. З них 1 588 дітей та 288 медпрацівників.

В Україні вперше покарали лікаря за підробку COVID-сертифіката. Згідно із вироком, медик повинен буде заплатити штраф, а також не зможе працювати за фахом протягом одного року.

У профільному комітеті Верховної Ради заявили, що українська медична система наразі витримає 75 тисяч випадків на добу.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE.