Вслід за Львовом. В області посилюють карантин через ситуацію з COVID-19

Вголос

Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

Таке рішення ухвалила обласна комісія ТЕБ і НС.

Share to facebook

Share to twitter

Share to telegram

Share to viber

Відомо, що за останній тиждень приріст числа хворих зріс на 18,8%, за два останніх тижні – 25,8%. Протягом останніх чотирьох тижнів показники захворюваності зросли у всіх районах області. Також різко збільшилася кількість хворих на ковід дітей.

За словами першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Андрія Годика, посилення карантин в області ввели для обмеження комунікації та проведення масових заходів.

«Відповідно до постанови Кабміну № 1236 рішення про суттєве посилення карантинних обмежень і, як наслідок, запровадження «червоного» рівня епіднебезпеки на території тієї чи іншої області належить до повноважень державної комісії ТЕБ і НС. Водночас, відповідно до показників захворюваності та госпіталізацій за останні тижні підстав запроваджувати «червону» зону на Львівщині ще немає, проте ситуація на сьогодні вимагає від нас рішучих кроків.

Згадана постанова дозволяє обласній комісії приймати рішення про додаткові карантинні заходи на території області», - пояснив Андрій Годик.

Таким чином, з понеділка, 18 жовтня, у Львівській області заклади можуть працювати лише за наявності у персоналу «жовтого» або «зеленого» сертифікату про вакцинацію, або негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення відвідування закладу, або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не менш як за 48 годин до відвідування закладу, або документу від лікаря про наявність протипоказань до вакцинації.

Крім того, вже з 25 жовтня така вимога щодо вакцинації встановлюється і для відвідувачів закладів.

Обмеження стосуються:

суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо);

торговельно-розважальних центрів та суб’єктів господарювання, які проводять діяльність у сфері торговельного і побутового населення, в тому числі – дитячих кімнат та розважальних зон для дітей (крім приймання відвідувачів у торговельних точках, що здійснюють реалізацію продуктів харчування, предметів гігієни, першої необхідності, аптек, які знаходяться в приміщенні вказаних суб’єктів);

інших закладів розважальної діяльності;

закладів культури (музеї, філармонія, театри, кінотеатри тощо)

ринків (крім продовольчих);

спортивних залів.

Читайте більше новин від ІА Вголос за посиланнями:

У львівській лікарні швидкої допомоги збільшили кількість ліжкомісць для «ковідних» пацієнтів

Органи виконавчої влади ігнорують протокольні доручення депутатського корпусу, - Ломага

У Києві помер перший директор Чорнобильської АЕС Віктор Брюханов