Індонезійський курортний острів Балі відкрив кордони для іноземних туристів

NTA

На тлі зниження кількості нових хворих на коронавірус уряд Індонезії після перерви через COVID-19 прагне поступово відновити туризм на острові Балі. Так, індонезійський курортний острів відкрили для туристів із 19 країн.

Про це повідомляє BBC.

Як зазначають у ЗМІ, станом на четвер, 14 жовтня, на Балі мають право в’їжджати повністю вакциновані мандрівники з 19 країн: Саудівська Аравія, Об’єднані Арабські Емірати, Нова Зеландія, Кувейт, Бахрейн, Катар, Китай, Індія, Японія, Південна Корея, Ліхтенштейн, Італія, Франція, Португалія, Іспанія, Швеція, Польща, Угорщина і Норвегія.

Після прибуття на острів люди мають відбути п’ятиденний карантин у готелі. Зазначають, що з часом уряд розгляне можливість скорочення періоду карантину до трьох днів, а згодом взагалі повністю скасує цю вимогу.

Зазначимо, що за даними міністерства охорони здоров’я Індонезії, на острові Балі зафіксовано один із найвищих показників вакцинації у країні: понад 82% повністю вакцинованих осіб.

Нагадаємо, що Італія вирішила послабити обмеження для вакцинованих туристів з України. Мандрівникам не потрібно проходити п’ятиденну самоізоляцію, яка раніше була обов’язковою.

Читайте також “Які країни Європи відкриті для українців. Умови в’їзду”.