Співробітник "Укрпошти" вимагає 1 млрд євро компенсації за примусову вакцинацію (фото)

Pravdatutnews

Співробітник "Укрпошти" вимагає, щоб йому виплатили мільярд євро за нібито примусову вакцинацію від коронавірусу, у разі виникнення побічних ефектів. Окрім цього, чоловік написав лист гендиректору компанії Ігорю Смілянському в якому закликав, не примушувати його до вакцинації й звинуватив посадовця у тому, що він змушує працівників брати участь у "випробуваннях експериментальної вакцини".

Серед побічних ефектів автор листа зазначив безперервний пронизливий крик і високу температуру. Про це повідомив сам гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський на своїй сторінці у Facebook.

Ігор Смілянський на інцидент із великою сумою компенсації відреагував з іронією. Він наголосив, що тепер розуміє, "навіщо топ-менеджерам така висока зарплата".

Для того, щоб якщо що, я міг виплатити мільярд євро відшкодування співробітнику, який тільки на таких умовах згоден вакцинуватися, - наголосив Смілянський.

Гендиректор також зауважив, що тепер розуміє, чому політики і експерти кричать на різних шоу – це у них побічний ефект від щеплення.

У вас може виникнути питання – чому лист надруковано на друкарській машинці? Я теж його собі задав. А потім зрозумів. Це щоб Білл Гейтс, випадково через Microsoft Word не чіпував його. Так що нас так просто не візьмеш, – зауважив Смілянський.

Нагадаємо, що в Україні вже 17 областей відповідають "помаранчевій" зоні карантину, а 5 областей перебувають на межі "червоної" зони. Зокрема, вже один регіон потрапив в червоний рівень епідеміологічної небезпеки - це Херсонська область. Тепер на межі з червоною зоною перебувають Житомирська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька та Харківська області.