Працівник «Укрпошти» вимагає 1 млрд євро компенсації за примусову вакцинацію

То є Львів

Один з працівників «Укрпошти» вимагає гарантувати виплату компенсації в розмірі 1 млрд євро в разі побічних ефектів після вакцинації. Лист з відповідною вимогою отримав гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Джерело: ZAHID.NET.

Антивакцинатор вважає, що «примусове щеплення є неприпустимими і заяви керівництва про відсторонення від роботи і позбавлення заробітної плати, премій без щеплення – протизаконні».

У зверненні йдеться про те, що Смілянський таким чином змушує співробітників брати участь в «випробуваннях експериментальної вакцини».

Співробітник вимагає гарантувати виплату компенсації в розмірі 1 млрд євро в разі побічних ефектів або ускладнень протягом року після вакцинації від коронавірусу. Причому серед побічних ефектів автор листа зазначив «безперервний пронизливий крик і високу температуру».

У відповідь Смілянський написав з іронією, що зрозумів, «навіщо топ-менеджерам така висока зарплата» і чому «політики так кричать на ток-шоу».

«[Така зарплата] потрібна для того, щоб я міг виплатити мільярд євро відшкодування співробітнику, який тільки на таких умовах згоден вакцинуватися. Загалом, тепер я знаю чому політики і експерти кричать на різних шоу – це у них побічний ефект від щеплення. У вас може виникнути питання – чому лист надруковано на друкарській машинці? Я теж його собі задав. А потім зрозумів. Це щоб Білл Гейтс, випадково через Microsoft Word не чіпував його», – написав Смілянський.

Нагадаємо, що 7 жовтня 2021 року МОЗ ввело обов’язкову вакцинацію чиновників і працівників освіти. Зараз Верховна Рада хоче розширити список, додавши в нього службовців держустанов, соцпрацівників і листонош.

The post Працівник «Укрпошти» вимагає 1 млрд євро компенсації за примусову вакцинацію first appeared on То є Львів..