Коронавірус на Львівщині відступає: скільки хворих станом на 22 листопада

Новини.LIVE

З початку минулого тижня в області помітили спад захворювань на коронавірусну інфекцію. 21 листопада лабораторні центри провели 902 ПЛР-тести, з яких 397 – позитивні. Серед них львів’ян – 147.

Про це повідомляє Центр здоров'я та медичної статистики Львова.

Читайте також:

В Україні вперше за півтора місяця менш як 8 тисяч нових хворих на COVID-19

Яка ситуація із хворими у лікарнях міста?

З 15 листопада захворювання на коронавірус суттєво зменшилися, на даний момент у медзакладах Львова перебуває в рази менша кількість пацієнтів із COVID-19. Загалом в стаціонарах лікується 662 особи із діагнозом Covid-19, 56 – у реанімації, 41 людину підключено до апаратів ШВЛ. За останню добу до медзакладів поступило 25 осіб, (з них вакцинованих – 5), виписано – 9, померло – 14.

Більшість хворих перебуває у таких лікарнях:

ЛШМД поступило 13 осіб, (з них вакцинованих – 1), виписано – 5, померло – 9.

8 МКЛ поступило 8 осіб, (з них вакцинованих – 4), виписано – 1, померло – 1.

1 МКЛ поступило 3 особи, (ніхто не вакцинований), виписано – 3, померло – 2.

5 МКЛ поступила 1 особа, (ніхто не вакцинований), нікого не виписано, померло – 2

Інші новини про коронавірус на Львівщині

З 15 листопада у Львові спостерігається зменшення динаміки захворюваності на коронавірус, і як прогнозують експерти, з 22 листопада область має всі шанси покинути "червону" зону. Проте в ЛОДА вже передбачають наступний спалах захворювань на кінець лютого та початок березня 2022 року.

На даний момент у лікарнях Львівської області завантаженість хворими на коронавірус становить 57%. Вперше за довгий час в області немає жодної лікарні, де б закінчилися ліжка для COVID-пацієнтів.

Щоб збільшити запаси рідкого кисню, в Стебницькій міській лікарні, яка лікує ковідних пацієнтів, вирішили встановити додатковий резервуар для кисню ємністю 9т.