У Херсонській області 17 тисяч людей не прийшли за другою дозою щеплення від COVID-19

depo.ua

Про це розповів головний державний санітарний лікар Херсонської області Юрій Ромаскевич.

Також, за його словами, в області не вистачає персоналу для нормального проведення вакцинальної кампанії, повідомляє Depo.Херсон з посиланням на Суспільне.

Юрій Ромаскевич сказав, що зараз з людьми, яки не прийшли за другою дозою вакцини, працюють сімейні лікарі, медичні сестри. "До цих питань ми намагаємось долучити і представників місцевого самоврядування. Ця точка 28, 14 днів – це умовно. Якщо день-два пропустили, це нормально, але потрібно завершити курс вакцинації", – каже лікар.

За словами Ромаскевича, існує затримка із внесенням даних про вакцинацію, бо не вистачає робочих рук. До цієї роботи залучаються і представники місцевого самоврядування, і студенти-волонтери, які допомагають нам вносити це до бази даних. Лікар розповів, що майже всі студенти медичного факультету Херсонського державного університету беруть участь у волонтерському русі і допомагають медичним працівникам із тим, щоб люди швидше отримували свої сертифікати.

Крім цього, каже Юрій Ромаскевич, зараз переглядається нормативна база і обмеження для невакцинованих будуть автоматично перенесені до "жовтої" зони карантину.

Нагадаємо, глава німецької компанії BioNTech Угур Шахін повідомив свій прогноз стосовно того, скільки ще доведеться робити щеплення проти коронавірусу.