Рівень госпіталізацій із COVID-19 не перевищує норму лише у восьми областях

UNN

Підвищений рівень госпіталізацій із коронавірусом фіксують у Києві та 16 областях, які входять у “помаранчеву” та “червону” зону епідемічної небезпеки. У восьми областях України кількість госпіталізацій у межах норми. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я, повідомляє УНН.

Деталі

Загалом в Україні рівень госпіталізацій із COVID-19 становить 64,1 на 100 тис. населення, тоді як норма для “зеленої” зони менше ніж 60 на 100 тис. населення. Все, що вище, свідчить про погіршення епідситуації.

Станом на 21 листопада перевищення норми фіксують у таких регіонах України:

У Кіровоградській (44,3), Луганській (52,8), Одеській (49,8), Тернопільській (52,2), Черкаській (56,6), Запорізькій (52,0), Львівській (57,5) та Чернівецькій (59,5) областях показники госпіталізацій у межах норми.

Нагадаємо

У “червоній” зоні вже перебуває 19 регіонів України: місто Київ, Волинська, Вінницька, Запорізька, Одеська, Донецька, Херсонська, Дніпропетровська, Сумська, Рівненська, Миколаївська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області.

У цих регіонах передбачено низку обмежень. Зокрема, забороняється:

Обмеження не діятимуть, якщо 100% працівників та відвідувачів закладів (заходів) буде вакциновано.

У Києві працювати, користуватися громадським транспортом можна лише з негативним ПЛР-тестом або COVID-сертифікатом, а також відвідувати/проводити:

Діти та підлітки можуть відвідувати ТРЦ лише з батьками, які мають щеплення проти коронавірусу або негативний ПЛР-тест.