Луганська і Львівська області виходять із «червоної» зони – Ляшко

NTA

В Україні за карантинними індикаторами Луганська і Львівська області виходять із «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Цього тижня МОЗ буде ініціювати засідання державної комісії із ТЕБ та НС.
Про це міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив на брифінгу 22 листопада, пише ТСН.
«Середній час перебування регіонів у червоному рівні майже не змінився з минулої весняної хвилі і становить 30-35 днів. Україні вдалося пройти пік захворюваності самої тяжкої хвилі без введення загальнонаціонального локдауну. Проте розслаблятися ще рано, потрібно збільшувати відсоток вакцинованих українців та дотримуватись протиепідемічних норм», – повідомив Ляшко.
За його словами, в Україні третій тиждень поспіль фіксують тижневе зменшення кількості випадків коронавірусу та кількості госпіталізованих.
Утім, як зауважив Ляшко, наразі Європа палає по другому колу, тому ризик повторного спалаху в Україні все ще дуже високий.
Нагадаємо, що за добу 21 листопада в Україні зафіксовано 7 464 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Було госпіталізовано 2 501 пацієнт, летальних випадків сталося 326, а одужали 10 540 інфікованих.