У Новокаховській ОТГ за минулий тиждень захворюваність на СОVІD-19 зменшилась майже на 40%

Online Нова Каховка

За даними Херсонської обласної державної адміністрації у Новокаховській ОТГ з 15 до 21 листопада виявили 50 безсимптомних хворих та госпіталізовано до міської ЦМЛ з діагнозом коронавірус 37 хворих (на позаминулому тижні було 44).

Про це редакції Online НК повідомили у міському управлінні з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

За минулий тиждень кількість госпіталізованих до Новокаховської ЦМЛ хворих з COVID-19 залишилась на сталому рівні (79 чоловік). Нагадаємо, до міської лікарні госпіталізують не тільки мешканців Новокаховської ОТГ, але і хворих з навколишніх громад Херсонщини.

Частка мешканців Новокаховської ОТГ серед всіх госпіталізованих з 44 зменшилась до 37, або на 16%.

За минулий тиждень у ЦМЛ Нової Каховки від СОVІD-19 померли 13 хворих (було 15), серед яких 8 (було 6) - мешканці Новокаховської ОТГ. Від пневмонії померло 5 (було 6) хворих, серед яких 3 - жителі громади.

Виписались з лікарні після завершення лікування 51 пацієнтів (було 89).

Кількість хворих на коронавірус, що станом на ранок 22 листопада знаходяться на лікуванні у Новокаховській ЦМЛ, становить 117 осіб, що на 22% більше ніж на позаминулому тижні (було 96).

Наразі у лікарні перебуває 39 хворих на пневмонію (було 38).

Нова Каховка, як і вся Херсонщина, знаходиться у «червоній» зоні адаптивного карантину. У громаді залишається значною кількість захворівших на СОVІD-19, госпіталізованих та померлих від цієї хвороби.

Тому ще більш нагальною залишається проблема прискорення вакцінування населення громади, особливо з груп ризику.

Нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, соціальне дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!