Всього 9 класів на дистанційному: учні одеських шкіл повертаються до очного навчання

Новини.LIVE

У школах Одеси учні вийшли на очне навчання з 22 листопада, як було заплановано раніше. Втім, 9 класів досі залишились на дистаційному навчанні.

Про це повідомила директорка Департаменту освіти та науки Олена Буйневич.

Читайте також: В Одеській міськраді назвали головну небезпеку віялових відключень світла

Частина класів зачинена через COVID-19

Як повідомила Олена Буйневич в ході засідання оперативного штабу з питань ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Одеської міської ради, з дев'яти класів, що наразі на дистаційному навчання, шість зачинені через коронавірусну інфекцію.

Два класи закриті за заявою батьків, а один зачинений через те, що педагог не має повний курс вакцинації, натомість має лише одну дозу вакцини. Також посадовиця зазначила, що зараз показник вакцинації серед освітян покращився: дозу вакцини отримали вже 97,2% працівників зкладів освіти.

Наразі відсторонено від роботи 137 працівників освіти, з них вчителів лише 32, решта - техперсонал. У дитячих садках Одеси закриті лише 19 груп, минулого тижня таких було 23.

Більше новин

Міністерство охорони здоров'я України готує зміни до постанови про правила "жовтої" зони адаптивного карантину.

За добу 21 листопада в Україні зафіксували 7 464 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19, в Одеській області коронавірус виявили у 451 особи.

За добу 21 листопада в Україні зафіксували 7 464 нових випадків зараження коронавірусом. Хворобу COVID-19 діагностували у 579 дітей і 74 медпрацівників.