У Вінниці впродовж вихідних від коронавірусу щепились понад три тисячі містян

Місто над Бугом

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, першою або двома дозами наразі щепились 133 928 (44,6%) мешканців Вінницької міської територіальної громади. За минулі вихідні, імунізувались 3 296 людей. Як зазначив директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш, майже 134 тисячі містян вже вакцинувались від коронавірусу, але для колективного імунітету цього замало.

Варто розуміти, чим більше людей вакцинується, тим швидше ми зможемо подолати цю пандемію. І тут важливою є участь кожного мешканця громади. Я вкотре звертаюсь до вінничан: вакцинуйтесь, пояснюйте рідним та близьким, що це необхідно для усіх загалом та кожного зокрема. Багато колективів у нашій громаді відповідально підійшли до цього питання, їхні працівники активно щеплюються від коронавірусу. До прикладу, 99 % працівників Вінницької міської ради вже вакциновані», - каже директор департаменту охорони здоров’я міської ради.

Водночас за минулу добу у Вінниці виявили 111 нових випадків серед містян. У стаціонарах вінницьких «ковідних» лікарень перебуває 476 пацієнтів. Минулої доби коронавірус забрав життя п’ятьох вінничан. Під контролем сімейних лікарів на амбулаторному лікуванні нині перебуває 4071 вінничанин зі встановленим діагнозом COVID-19. Стаціонари «ковідних» лікарень заповнені на 74%.