“Розслаблятись рано”, – Ляшко анонсував посилення карантинних вимог у “жовтій” зоні поширення Covid-19 (Відео)

7 Днів UA

Попри спад впродовж останніх трьох тижнів добової кількості нових хворих на Covid-19 в Україні повторення наростання хвилі заражень не виключене. Тому МОЗ буде посилювати карантинні вимоги щодо жовтої зони небезпеки поширення коронавірусу.
Про це заявив сьогодні в ході брифінгу глава МОЗ України Віктор Ляшко.
"Європа палає по другому колу. Тому ризик повторного спалаху в Україні все ще дуже високий", - підкреслив міністр охорони здоров'я України.
Єдине, що може не допустити такого розвитку сценарію, - це продовження в нашій країні активної масової вакцинації проти Covid-19. Віктор Ляшко підкреслив, що протиепідемічні заходи будуть посилені і в жовтій зоні небезпеки поширення Covid-19.
"Міністерство охорони здоров'я працює над змінами до Постанови про адаптивний карантин, які будуть передбачати, що в жовтому рівні епідемічної небезпеки для роботи в карантинних обмеженнях необхідно буде мати повний курс вакцинації ", - сказав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Читайте також: Вакцинуватись треба до 9 грудня: працівників з обов’язковим щепленням від Covid-19 в Україні побільшало

Віктор Ляшко нагадав, що з 9 грудня вступає в дію наказ МОЗ про розширення переліку професій, для яких щеплення проти коронавірусу є обов'язковим. Людей цих професій міністр закликав не зволікати зі щепленням, щоб з 9 грудня не потрапили в перелік працівників, яких не допустять до роботи через відсутність вакцинації.
Не відкладайте все на останній день або тиждень. Зробіть щеплення сьогодні", - закликав міністр.
Більше - у прямій мові Віктора Ляшка в повній версії брифінгу у відео МОЗ України.