За даними медиків більшість захворілих у лікарнях Київщини - невакциновані, - Олег Торкунов

КиевVlast

Майже 83% госпіталізованих жителів Київщини лежать під киснем. На сьогодні в профільних медичних закладах Київської області перебувають 1825 людей. Контроль за громадськими місцями посилюватиметься.

Про це KV стало відомо за результатами брифінгу заступника голови Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Олега Торкунова 22 листопада 2021 року.Подписывайтесь на новости “КиевVласть”

“Нагадаю, наша область досі залишається у червоній зоні, тому потрібно берегтися. Кілька слів про загальну ситуацію в госпітальних базах. Станом на зараз у наших профільних медицинських закладах 1825 пацієнтів. Ще один важливий факт: більшість хворих перебуває під киснем, йдеться про 1510 людей. Це майже 83%. В лікарні, за даними наших медиків, потрапляють саме невакциновані. Тож вкотре підкреслюю, люди, які ще не встигли отримати щеплення, або відмовились від цього знаходяться у зоні підвищеного ризику. Зверніть на це увагу”, – розповів заступник голови КОДА.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Як відзначив Торкунов, у Київській області продовжують щоденно працювати центри та пункти вакцинації. Усього за суботу та неділю в області зроблено 16 125 щеплень від коронавірусу, а спочатку вакцинальної кампанії – понад 1,3 млн. По дві дози вакцини отримали понад 575 тис. людей.

“Серед цільових груп першою дозою вакциновані 36 883 медичних працівників, тобто майже 100%, а також 45 820 освітян – це майже 86%”, – зазначив заступник голови Київської ОДА.

Тим часом на Київщині триває контроль за роботою громадських закладів. Із 30 жовтня, відколи Київщина потрапила до червоної зони, було проведено 2 156 перевірок. Безпосередньо за вихідні 189. Усього мобільні групи виявили 2 227 порушників, серед підприємців – 347, а серед жителів, які не дотримувалися обмежувальних норм – 1 880.

“Халатне ставлення до свого здоров’я та здоров’я інших у такій складній епідемічній ситуації є абсолютно неприпустимим, тож контроль за громадськими місцями буде посилюватись. Сподіваюсь що це спонукає жителів Київщини свідоміше ставитись до свого життя”, – наголосив Торкунов.

Нагадаємо, як писала KV, за інформацією Київського обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу, 21 листопада.Київського обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу, 21 листопада. Найбільше усього захворювань у Броварському районі – 65, з них 6 дітей.

Читайте: МОЗ призвал украинцев к критическому мышлению и сообщил, что наличие антител у переболевших не является защитой от ковида

Фото: rbc.ru

КиевVласть