Кличко озвучив очікування щодо термінів виходу столиці з «червоної» зони

Український Дощ

Мер Києва Віталій Кличко спрогнозував, коли столиця може вийти з "червоної" зони. Він повідомив про покращення ситуації з коронавірусом у місті. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на заяву мера в етері телеканалу "Київ".

За його словами, у місті спостерігається позитивна динаміка щодо COVID-19.

"Я сподіваюся, що, якщо збережеться ця динаміка, найближчим часом ми зможемо вийти з "червоної" зони та перейти в "помаранчеву", - заявив Кличко.

На сьогоднішній день заповненість київських лікарень становить 58%, що трохи менше, ніж у попередні дні, повідомив мер.

"61% - зараз заповненість ліжок з киснем. Нині у нас 46 людей померли. Жахливі цифри. Трохи менше, ніж було, але розслаблятися ні в якому разі не потрібно", - заявив мер.

За даними МОЗ, у Києві стабілізувались майже всі показники, крім щодо госпіталізацій. Цей показник продовжує бути критичним.

З понеділка, 22 листопада, школи Києва повернулися до звичної роботи. Місцева влада прийняла рішення повернути учнів за парти.

Нагадаємо, з 1 листопада Київ був переведений до "червоної" зони карантину. Так, для відвідування торгових центрів, закладів харчування та ЦНАП, а також для проїзду в громадському транспорті потрібно пред'явити негативний результат ПЛР-тесту або сертифікат про вакцинацію.

Український Дощ писав раніше, що днями у Києві дерево вбило 35-річну жінку: у неї залишилося четверо дітей.