У Сумах від коронавірусу вакциновано більше 100 дітей

Панорама

Начальник управління охорони здоров’я Сумської міськради Олена ЧУМАЧЕНКО відзвітувала про те, що за тиждень у м. Суми проведено 17 632 щеплення. Наразі кількість вакцинованих громадян у обласному центрі становить 58,3% від усього населення міста. Вже вакциновано понад 100 дітей.

На Сумщині кількість зафіксованих нових випадків дещо зменшилася, проте медики ще вважають її напруженою, оскільки зберігається значне завантаження ліжок у міських лікарнях, що спеціалізуються на допомозі хворим на COVID-19.

У понеділок 22 листопада в Україні вперше за останні півтора місяці зафіксували менш ніж 8000 інфікованих COVID-19 за добу. Показник захворюваності традиційно знизився після вихідних, але він є найнижчим із 5 жовтня.

У МОЗ зараз розробляють зміни до адаптивного карантину. Для роботи закладів у жовтій карантинній зоні потрібно буде мати повний курс вакцинації - як для працівників, так і для відвідувачів. Крім того, з 9 грудня почне діяти наказ про розширення списку професій з обов'язковою вакцинацією: не зможуть працювати працівники установ, що надають соціальні послуги; стратегічних підприємств - "Укрпошти", "Укрзалізниці", "Нафтогазу".

Ксенія Соболєва
Панорама №47-2021