У Демидівці вакцинувалася найстарша, 99-річна, жителька села

ВІТА ТБ

На Вінниччині у селі Демидівка вакцинувалася найстарша мешканка - 99-річна Фросина Захарівна. Для себе обрала вакцину CoronaVac.

Про це повідомляє департамент охорони здоров'я та реабілітації Вінницької облдержадміністрації.

До бабусі, медики Ірина Стужук та Ірина Тивунько, приїздили додому. Вона ж сама з будинку майже не виходить. Однак до неї постійно приходять відвідувачі. Тому, аби не заразитися COVID-19 вона рішила привитися.

Першу дозу вакцини Фросина Захарівна отримала ще у вересні, а другу вже відповідно у жовтні. Після щеплення почуває себе добре, ні на що не скаржилася. Бабуся живе з донькою в одному будинку. Тому коли донька прийшла до нас вакцинуватися попросила, щоб ми щепили і її маму. Хочу відзначити, що останнім часом охочих отримати щеплення значно побільшало, - каже фельдшерка Ірина Стужук.

Ірина Стужук на власному прикладі показує, що вакцинація – це безпечно. Вона щепила усю свою родину, навіть 16-річну доньку. Фельдшерка пояснює, що це все для того, аби захистити себе те своїх рідних від важкого перебігу хвороби.

Я працювала у ковідній бригаді і бачила як хвороба впливає на людей. Сама ще не хворіла COVID-19, однак берегтися і дотримуватися усіх рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я потрібно усім, тільки так ми зможемо подолати пандемію, - додала Ірина Стужук.

Нагадаємо, за минулі вихідні більше трьох тисяч вінничан щепились від коронавірусної хвороби. За весь період вакцинальної кампанії повністю щепились майже сто тисяч вінничан.