Обіцяну тисячу гривень можуть отримати всі вакциновані українці без винятку, – Шмигаль

iViche

Гроші надходитимуть на віртуальну картку, створену «Дією»

Скористатися програмою з виплати 1 тис. гривень, ініційованою Президентом Володимиром Зеленським, зможуть всі громадяни України, щеплені двома дозами вакцини, незалежно від того, коли вони її отримали. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє урядовий портал.

«Програмою зможуть скористатися через застосунок або портал «Дія» ті, хто мають відповідні COVID-сертифікати. «Дія» сформує віртуальну платіжну картку, якою можна буде скористатися для оплати послуг у визначених напрямках», – пояснив голова уряду.

Програма діятиме з 19 грудня 2021 року до 18 грудня 2022-го. За словами Шмигаля, іноземні партнери оцінили її як одну з найкращих програм і методик у цьому напрямку. Програма має дві цілі: насамперед підтримка малого й середнього бізнесу, а також мотивація людей вакцинуватися від COVID-19.

«Ми підтримаємо 5 напрямків бізнесу, які найбільше постраждали під час пандемії. Це креативні індустрії, кіно й театри, музеї, спортивні центри та внутрішні залізничні й авіаперевезення. Ця підтримка буде значною, якщо врахувати, що ми ставимо за мету вакцинувати 20-24 млн українців», – зазначив Шмигаль.

Нагадаємо, на незалежному інтернет-порталі IViche триває громадське опитування «Що стоїть за «Вовиною тисячею?». Взяти участь в опитуванні можна за допомогою акаунтів у соцмережах або після нескладної реєстрації на порталі.