У Києві зробили 2,8 мільйона щеплень від COVID-19

Укрінформ

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба КМДА.

"Станом на сьогодні в Києві зроблено 2,8 млн щеплень, і тільки за минулу добу – 31,5 тисячі доз. Це найвищий показник серед інших регіонів України та найкращий результат із виконання плану, доведеного місту від Міністерства охорони здоров’я", - зазначила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

Вона повідомила, що на сьогодні у столиці достатньо різних видів вакцин COVID-19 для того, щоб усі охочі мали змогу зробити щеплення.

«Ми маємо широкий вибір вакцин – CoronaVac, AstraZeneca, Сomirnaty та Moderna. Залишок станом на 22 листопада у столиці складав понад 370 тис. доз», – наголосила Старостенко.

Вона також зауважила, що столиця від самого початку є лідером вакцинальної кампанії серед усіх регіонів України.

При цьому заступниця голови КМДА зазначила, що у столиці одні з найвищих в Україні показники вакцинації пріоритетних груп, зокрема, літніх людей: майже 70% людей категорії 60+ вакциновані принаймні однією дозою.

«Те ж саме стосується і працівників освітньої сфери. Відучора відновили очне навчання практично всі столичні школи, і від роботи через відсутність вакцинації було відсторонено лише 0,1% працівників закладів освіти», – підкреслила Старостенко.

Вона додала, що такі високі показники – передусім результат злагодженої і системної роботи Департаменту охорони здоров’я, столичних медиків та всіх задіяних у вакцинальному процесі.

Наразі в Києві діє розгалужена та зручна для киян вакцинальна мережа: 157 кабінетів щеплень у медзакладах охорони здоров’я первинної ланки; 21 міні-вакцинальний центр; Центр масової вакцинації, створений на базі МВЦ (понад 190 тис. доз); 53 мобільні бригади; понад 40 тимчасових вакцинальних центрів (понад 273 тис. щеплень): у 6-ти ТЦ «Епіцентр»; у 25-ти торговельно-розважальних центрах; у 8 Центрах надання адміністративних послуг; на Центральному автовокзалі; на Житньому ринку; у готелі «Національний»; декількох релігійних установах.

Як повідомляв Укрінформ, в Україні за минулу добу зафіксували 12 729 випадків зараження коронавірусом.