Австралія анонсувала відкриття кордонів із 1 грудня

Finance.ua

Австралія вперше з 2020 року відкриває свої кордони. Власники австралійських віз, які здобули повний курс вакцинації, зможуть в’їхати до країни вже з 1 грудня.

Про це повідомляє видання The Guardian.

Читайте також: МАУ влаштувала розпродаж на честь свого дня народження — знижки до 50%

З 1 грудня іноземні студенти та вакциновані кваліфіковані працівники зможуть подорожувати до Австралії. Прем’єр-міністр Скотт Моррісон назвав цей крок “важливою віхою” на шляху повернення країни до нормального життя. Водночас, рішення про туристів, які бажають відвідати країну, ще не ухвалено.

“Я думаю, що австралійці дуже хочуть, щоб ми використали поетапний підхід. Вони пройшли крізь чимало труднощів для того, щоб ми могли безпечно відкритися, і щоб ми могли залишатися безпечно відкритими, і це те, що ми продовжуватимемо робити”, — заявив Моррісон.

Тепер вільно в’їхати до Австралії зможуть трудові мігранти, особи, яким потрібно перебувати в країні за сімейними обставинами, та власники студентської візи. За даними уряду, близько 235 тисяч власників австралійських віз із 1 грудня зможуть вільно подорожувати до країни. Серед них 162 тисячі іноземних студентів.

Крім того, з 1 грудня в Австралію зможуть відвідувати вакциновані від COVID-19 громадяни Японії та Південної Кореї.

Нагадаємо, Європейський Союз офіційно схвалив відкриття кордонів для туристів із третіх країн. Однак безпроблемно потрапити до Європи можна буде лише тим, хто пройшов повний курс вакцинації від коронавірусу.